Nejbližší akce:

Seznam věcí na akce

Abychom nemuseli dětem a rodičům poctivě na každou plánovanou víkendovou akci vypisovat seznam věcí, které by měli mít děti sbalené, tak níže je popsán seznam věcí, které by neměli při balení na akci neměli chybět:

Seznam věcí na vodu:

spacák, karimatka, ešus, lžíce, hygienické potřeby, hrníček s uchem na čaj, čepici, baterka, pláštěnku, 2x kompletní věcí na převlečení na vodu včetně bot, praktické starší oblečení na břeh (žádné péřové bundy, svetry, holínky). Vše zabalit věci do lodního pytle včetně  karimatky! Pokud na akci pojedeme auty, tak malé děti autosedačky s sebou. Doporučujeme, aby noví členové byli u balení – někdy se diví, co vše jim maminka zabalila.

Seznam věcí na pěšárnu:

spacák, karimatka, ešus, lžíce, čepici, hrníček s uchem na čaj, pláštěnku, hygienické potřeby, baterka, praktické starší oblečení (žádné péřové bundy) pevnější boty, ne žádné tenisky! Žádné svetry, raději mikinu! Vše zabalit věci do batohu na záda! Karimatka bude zvlášť. Žádné igelitové tašky do ruky!! Pokud na akci pojedeme auty, tak malé děti autosedačky s sebou. Doporučujeme, aby noví členové byli u balení – někdy se diví, co vše jim maminka zabalila. Doporučujeme také si plně naložený batoh odzkoušet na zádech.

Letní aktivity

Hradec Králové

Strojírenská výroba Hradec Králové

Cvok

Gina