Nejbližší akce:

Příměstský vodácký tábor 28.8.- 1.9. 2023 – informace

Vážení rodičové nechcete, aby Vaše děti seděly doma? Chcete je dostat od počítače do přírody? Náš letní příměstský vodácký tábor je tu od toho! Děti budou v kolektivu svých vrstevníků, budou mít hromadu nových zážitků a naučí se trochu i té vodácké dovednosti. 


Pro koho je určen: pro děti od 6 do 12 let a bude probíhat pod vedením zkušených
instruktorů vodní turistiky.
Podmínka účasti: dítě musí umět uplavat 20 m a musí umět potopit hlavu, přestože děti budou mít po dobu vodácké výuky na sobě vodáckou záchrannou vestu.
Termín tábora: 28. 8. – 1.9. 2023
Místo tábora: loděnice DDM v Hradci Králové-Malšovicích nad jezem na řece Orlici
Cena za celý tábor: 2.350,- Kč včetně stravy a pití. Účastníci minulých ročníků 2.150,- Kč, další sourozenec 2.150,- Kč
Cena za jednotlivé dny: 500,- Kč včetně stravy a pití.
Cena je konečná: V ceně letního tábora jsou zahrnuté zapůjčení vodáckého a sportovního vybavení, vstupy a poplatky, doprava osob a lodí na splutí řeky, učební pomůcky pro hry materiály, stravování a pití po celý den, pedagogický a odborný dozor.  
Forma úhrady: poplatek za tábor zašlete na účet 257076289/0300 do 10-ti dnů ode dne zaslání přihlášky. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte. Sdělujeme, že je možné v případě potřeby vystavit fakturu pro zaměstnavatele rodičů. Současně je možné požádat o vystavení potvrzení o zaplacení tábora pro získání příspěvku od zdravotní pojišťovny.
Charakteristika tábora: Připravili jsme zajímavý program, který se bude líbit všem! Letní dětské tábory bývají skoro stejné, náš tábor pro děti je skvělou kombinací pro každého účastníka. Zaměříme se na výuku jízdy na kajacích, na laminátových a plastových deblech, splujeme řeku Orlici, vyzkoušíme si jízdu i na paddleboardech, v areálu loděnice budeme hrát různé pohybové a míčové hry. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici velkou klubovnu, kde budeme hrát různé klubové hry, naučíme děti vázat uzle, pracovat s mapou, promítat krátké tematické filmy atd. To vše za dohledu našeho týmu přátelských a milých lektorů.
Provoz tábora: od pondělí do pátku – od 8:00 do 16:30 hod.
Co s sebou: Kompletní věci na převlečení na vodu včetně pevných bot, hrníček na pití, příbor na oběd,  pokrývku hlavy, plavky, ručník, krém na opalování.
Přihláška do příměstského tábora:Přihláška 2023
Potvrzení o bezinfekčnosti: BEZINFEKCNOST (3)
Posudek o zdravotní způsobilosti dítětek účasti na zotavovací akci                           Souhlas s účastí na splutí Orlice:  Souhlas s účastí                                                                              

Kontakt: Jiří Roušavý, tel. 607203824, email: j.rousavy@seznam.cz

Letní aktivity

Hradec Králové

Strojírenská výroba Hradec Králové

Cvok

Gina