Nejbližší akce:

Kde a kdy se scházíme

Schůzky na loděnici

Na loděnici Domu dětí a mládeže v Malšovicích probíhají pravidelně schůzky každý čtvrtek v měsících září – říjen 2017 = 1. pololetí a v měsícich březen – červen 2018 = 2. pololetí v době od 15.30 hod do 18.00 hod. S sebou je nutné nosit kompletní věci na převlečení na vodu včetně bot do vody – ne žádné „žabky“.

Schůzky v aquaparku

V plaveckém bazénu (aquaparku) na Eliščině nábřeží probíhají také nepravidelné schůzky ve čtvrtek v měsících listopad – únor  době od 16.30 hod do 17.50 hod.  Rozpis schůzek bude vždy včas vyvěšen na stránkách.  Sraz dětí bude vždy v 16.20 hod ve vstupní hale aquaparku. Schůzka v aquaparku bude probíhat do 17.50 hod. Rodičové si mohou přijít pro děti okolo 17.55 hod do vstupní haly. S sebou plavky, ručník. Je nutné, aby děti měli svoje čipové hodinky, které jim na místě „nabijeme“ na zaplacení vstupného.  Doporučuji, aby děti na poslední chvíli nejedli před bazénem (párek v rohlíku koupený v bufetu apod.)!

Schůzky v tělocvičně
V období listopad – únor navštěvujeme tělocvičnu v areálu Základní umělecké školy Střezina (Luční 838). Nepravidelné schůzky ve čtvrtek v měsících listopad – únor probíhají v době od 16.10 hod do 17.50 hod. Sraz je v 16:00 hod před vchodem do tělocvičny. Rodičové si mohou pro děti přijít okolo 17.55 hod před vchod do tělocvičny. Rozpis schůzek bude vždy včas vyvěšen na stránkách. S sebou: věci do tělocvičny, pití.

Obecné sdělení

V případě, že dítě se nebude moci zůčastnit čtvrteční  schůzky, je nutné dítě omluvit (sms, emailem) a sledovat na stránkách informace týkající se  nejbližší víkendové akce a současně v sms, emailu sdělit, zda se dítě víkendové akce (ne)zúčastní  (z důvodu zajištění společné dopravy, ubytování a jídla atd.)