Nejbližší akce:

Kde a kdy se scházíme

Schůzky na loděnici DDM
Na loděnici Domu dětí a mládeže v Malšovicích nad jezem na slepém rameni řeky Orlice probíhají pravidelně schůzky každý čtvrtek v měsících září – říjen v době od 15.30 hod do 18.00 hod. a v měsících březen – červen v době od 15.30 hod do 18.00 hod. S sebou je nutné nosit kompletní věci na převlečení na vodu včetně bot do vody – ne žádné „žabky“. Přes zimu (listopad – březen) na loděnici nechodíme viz dále:

Schůzky v aquaparku
V plaveckém bazénu (aquaparku) na Eliščině nábřeží probíhají schůzky ve čtvrtek v měsících listopad – březen v době od 16.30 hod do 17.50 hod. Rozpis schůzek v aquaparku bude vždy včas vyvěšen na stránkách. Sraz dětí bude vždy v 16.15 hod ve vstupní hale aquaparku. Schůzka v aquaparku bude probíhat do 17.45 hod. Rodičové si mohou přijít pro děti okolo 17.50 hod do vstupní haly. S sebou plavky, ručník, popř. plavecké brýle. Je nutné, aby děti měli svoje čipové hodinky, které jim na místě „nabijeme“ na zaplacení vstupného. Doporučuji, aby děti na poslední chvíli nejedli před bazénem (párek v rohlíku koupený v bufetu apod.)!

Schůzky v tělocvičně
V období listopad – březen navštěvujeme tělocvičnu v areálu Základní umělecké školy Střezina (Luční 838). Schůzky ve čtvrtek v měsících listopad – březen probíhají v době od 16.00 hod do 17.45 hod. Rozpis schůzek v tělocvičně bude vždy včas vyvěšen na stránkách. Sraz je v 16:00 hod před vchodem do tělocvičny z Luční ulice. Rodičové si mohou pro děti přijít okolo 17.50 hod před vchod do tělocvičny. S sebou: věci do tělocvičny včetně obuvi do tělocvičny, pití.

Obecné sdělení
V případě, že dítě se nebude moci zúčastnit čtvrteční schůzky, je nutné dítě omluvit (sms, emailem) a bude-li bezprostředně po čtvrteční schůzce naplánovaná víkendové akce, tak Vás žádáme současně v sms, emailu sdělit, zda se dítě víkendové akce (ne)zúčastní z důvodu zajištění společné dopravy, ubytování a stravování.)

Letní aktivity

Hradec Králové

Strojírenská výroba Hradec Králové

Cvok

Gina