Nejbližší akce:

Příměstský vodácký tábor 2018

Vážení rodičové nechcete, aby Vaše děti seděly doma? Chcete je dostat od počítače do přírody? Náš letní příměstský vodácký tábor je tu od toho! Děti budou v kolektivu svých vrstevníků, budou mít hromadu nových zážitků a naučí se trochu té vodácké dovednosti.

Termín tábora:
20.8. – 24.8. 2018
Místo tábora: loděnice DDM v Malšovicích nad jezem
Provoz tábora: od pondělí do pátku – od 8:00 do 16:30 hod

Pro koho:
Letní příměstský tábor je vhodný pro děti od 6 do 12 let a bude probíhat pod vedením zkušených insturktorů vodní turistiky. Je bezpodmínečně nutné, aby dítě umělo plavat, přestože děti budou mít po dobu vodácké výuky na sobě vodáckou záchrannou vestu

Charakteritistika letního tábora.
Připravili jsme vynikající program, který se bude líbit všem! Letní dětské tábory bývají skoro stejné, náš tábor pro děti je skvělou kombinací pro každého účastníka.

Zaměříme se na výuku jízdy na kajacích, deblech, splujeme na etapy řeku Orlici z Čestic nad Orlicí do Krňovic,  svezeme děti i na ráftu, navštívíme lanové centrum na Stříbrňáku, uspořádáme honbu za vodáckým pokladem, v areálu loděnice budeme hrát různé pohybové a míčové hry. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici velkou klubovnu, kde budeme hrát různé klubové hry, naučíme děti vázat uzle, pracovat s mapou, promítat krátké tématické filmy atd..To vše za dohledu našeho týmu přátelských a milých lektorů.

Co s sebou:
Kompletní věci na převlečení včetně bot, hrníček na pití.

Cena:
  1.750,- Kč V ceně letního tábora jsou zahrnuté půjčení vodáckého a sportovního vybavení, vstupy a poplatky, doprava osob a lodí, učební pomocky pro hry materiály, stravování a pití po celý den, pedagogický a odborný dozor, základní pojištění. Poplatek zašlete na účet 257076289/0300, VS = rodné číslo dítěte

Kontakt
: Jiří Roušavý, tel. 607203824, email: j.rousavy@seznam.cz
Přihláška do příměstského tábora: Přihláška
Potvrzení o bezinfekčnostibezinfekčnost

 

 

Strojírenská výroba Hradec Králové

Cvok